4 mükemmel duvar aynası modeli

Ev ve iş yerleri için, dekorasyonu hem zenginleşmesini hem de mekanı genişletmek için sıkça kullanılan en hesaplı, öğelerin başında ayna gelmektedir. Küçük mekanların genişlemesinde yardımcı olabilecek ayna çeşitlerini, 2011 trend ayna modellerini sizler için bir araya getirdik.

2011 motifli, modern ve avangarde ayna modelleri

mükemmel duvar aynaları 2013

Avangarde 2011 duvar aynası modelleri arasında, sıkça tercih edilen renklerden birisi olan sarı yaldız veya altın varak işlemeli duvar aynaları oldukça moda. Modern dekorasyonlarda klasik oymalı duvar aynalarını, kullanarak farklı duvar dekorasyonları yaratabilirsiniz.

Görünümü itibariyle oval aynalar dikdörtgen ve kare aynalara oranla daha çok satılmaktadır. Lake beyaz üzerine uygulanan özel grafik ve motif çalışması bulunan ayna modelinin piyasa satış fiyatı 800 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir.

Çiftli takım gümüş renkte boy aynaları, bu tür bir uygulamayı dilerseniz 2 farklı renkte kullanabilirsiniz. Gümüş, beyaz, sedef renklerde duvar aynaları 2011 yılının modası haline gelmiştir. Satın aldığınız firma eğer üretim yapıyor ise, swarovski taş işletebilirsiniz.

Koyu duvar boyası ve duvar kağıdı üzerine, beyaz el oyması ve özel motifler ile süslenmiş duvar aynaları, duvar dekorasyonu için büyük önem taşır.

Bir önceki yazımız olan Yeni dekoratif duvar kaplama ürünleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

duvar aynaları,oymali banyo aynalari,aynalarla tasarımlar,büyük duvar aynası,dekoratifkake banyo aynaları ve fiyatları,specchio per camerette,varak işlemeli tavan örnekleri,

BENZER KONULAR

4 mükemmel duvar aynası modeli makalesi Ana Sayfa ve duvar aynalari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yatak-odasi-duvar-kaplama
Yeni dekoratif duvar kaplama ürünleri

İthal duvar kağıdı, duvar dekorasyonu derken son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan, dekoratif ve oldukça şık taş görünümlü plaka kaplamalar oldukça...

Kapat