Bahçe duvar saksıları renkli duvar dekorasyonu

Yaz ayının yaklaşması ile beraber, bahçe duvarları için renkli saksılar oldukça keyifli bir atmosfer yaratabilir. Duvar saksılarını hazır almak yerine kendiniz çok daha ucuza yapabilirsiniz. Ferforje oldukça ucuz bir üründür. İstediğiniz saksı ebatlarından duvarınıza ferforje karkas yapabilirsiniz.

 

Duvar çiçeklik modelleri bahçeler için renkli saksı örnekleri ;

Sarı küçük saksılar duvarınıza  her hangi bir demirci kolaylıkla yapabilir tek renk saksılarınızı alın ve ölçülerini verin istediğiniz adette ve renkte duvar aparatı yaptırın, hepsi bu kadar.

Dolabınızda bulunan eski çantalarınızı atmayın :) Çiçeklik olarak kullanabilirsiniz. Farklı renklere boyayın içine aynı renklerde çiçekler ekin olsun bitsin.

Çitlerin üzerine tek tip saksıları yerleştirin küçük bahçe duvar dekorasyonları için rengarenk çiçekler kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Persan home studio ithal duvar kağıtları dekorasyon tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

Duvar Saksıları,duvar çiçeklikleri,ferforje duvar saksıları,bahçe duvarı dekorasyon,DUVARA ASILAN porselen SAKSILAR,duvara asılan saksılar,ferforje duvara asılan saksı,KÜÇÜK BAHÇE DUVARLARI,renkli küpeşte saksı almak istiyorum,renkli saksı çeşitleri,

BENZER KONULAR

Bahçe duvar saksıları renkli duvar dekorasyonu makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Bahçe duvar saksıları renkli duvar dekorasyonu” için 2 yorum

  1. özlem diyor ki:

    iletişim bilgilerini alamıyorum bu saksıların bir kaçından almak istiyorum nerden temin edebilirim ?

  2. gülümser karaağaç diyor ki:

    fiyatlarını nasıl öğrenebilirim.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
cafe-rastoran-raf-cesitleri
Restoran ve cafe için fonksiyonel ahşap raf modelleri

Bu raflar yaratıcılıkta gelinen son nokta, restoran, cafe gibi mekanlarda duvar dekorasyonu ile ön plana çıkın fonksiyonel olduğu kadar, görsel...

Kapat