Canvas modern duvar tablosu ile dekorasyon örnekleri

Canvas duvar tabloları son zamanlarda hareketli ve çarpıcı duvarlar yaratmak için oldukça ekonomik olan bu ürünleri kullanarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Canvas tablolar 1.sınıf canvas kumaş üzerine dijital baskı yapılarak üretilen tablo çeşididir.

Canvas koyu bordo üzerine kelebek baskısı kullanılmış, üç tablonun birleşmesi ile uygulanan bu modelde tabloları düzgün monte edebilmek için mutlaka ölçü alınması gerekmektedir.

Bu modelde tablomuz yine üç adet ancak 2 tablo dikey 1 tablo yatay olarak desen meydana gelmekte. Bu modeli şömine üstü tek bir duvarda yada tv ünitesi üzerinde ki duvara uygulama yapabilirsiniz.

Yatak odaların’da karyola başlığı arkasında bulunan tek duvar’da canvas tablo kullanabilirsiniz dilerseniz canvas tablo imalatı ve satışı yapan firmalar’da kendi resminizi yada sevdikleriniz resimleri ile istediğiniz ölçülerde tablo sahibi olabilirsiniz.

Canvas tablo fiyatları’na gelince orta boyutlarda canvas tablolar 90 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatlara satılmakta.

Bir önceki yazımız olan Kumaş desenli trend ev duvar kağıtları modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

canvas Tablo Örnekleri,

BENZER KONULAR

Canvas modern duvar tablosu ile dekorasyon örnekleri makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Canvas modern duvar tablosu ile dekorasyon örnekleri” için 1 yorum

  1. serdar karakaya diyor ki:

    2 tablo dikey bir tablo yatay olan ağac tablosunun nerden kac tl ye satın alabilirim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
kahve-kumas-desenli-kagit
Kumaş desenli trend ev duvar kağıtları modelleri

Klasik ve modern ev duvar dekorasyonları için kumaş tabanlı duvar kağıdı modelleri, Desenli mobilya kumaşını anımsatan bu kağıt çeşidi duvar...

Kapat