Dekoratif renkli ve şık duvar boya desenleri

Artık normal boyalardan ve renklerden sıkıldınız mı ? Avrupada kullanılan duvar boya desenleri şu anda Türkiye’de çok fazla kullanılmıyor. Aslında kullanılıyor fakat inanılmaz fiyatlarından dolayı kimse pek yaptırmıyor. İtalyan firmalarının bağzı duvar bölümlerinde uyguladığı rengarenk, şık desenli duvar boya örneklerinden sizlere bir kaç örnek vermek istiyoruz.

Bu duvar zeminine uygulanan siyah ve beyazın muhteşem uyumunun açık renkli mobilyalarla kullanıldığını bir düşünün. Açık renkli mobilya, oturma grubu ve diğer parçaların nasıl görünür olduğunu bu boya ile test etmek gerekir diye düşünüyorum. Renkli duvar boya desenleri dediğimiz gibi şu an tam kullanılmasada ilerleyen zamanlarda kesinlikle kullanılacak diye düşünüyoruz.

Aynı renkli uygulamanın aralarına katılacak bir renk ile, ki yukarıda lila rengi uygulanmış desenli duvar boyası örneğinde gördüğünüz üzere, Değişik kombine ve renk seçenekleri ile istediğiniz mobilyanın kullandığınız renklerle bütünleşmesini tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki örnekten de görüleceği üzere ara renk yada ana renk olarak mobilyalarınıza birebir uydurabileceğiniz renk ve desenlerde seçmekte mümkün duvar boya desenlerini. Buradaki örnekler İtalyan boya ile ustaları tarafından yapılmıştır. Şimdilik palallı olsada ülkemizde yapan bir kaç firma belkide maliyetlerin düşmesi ile artık kataloglarla b izlerin beğenisine bile sunabilir duvar renklerini kim bilir ?

Güzel ve Renkli Günler diliyoruz.

Duvar Renkleri

 

 

Konu Aramaları:

boyadesenleri,

BENZER KONULAR

Dekoratif renkli ve şık duvar boya desenleri makalesi Ana Sayfa, Duvar boya kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
weltew budak yatak odasi4
Weltew mobilya’dan Budak Yatak Odası

Araştırırken Weltew mobilyanın çok nefis yatak odası modellerini buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. 15 yıllık d eneyimi ile modüler mobilya...

Kapat