Dış cephe duvar boyası renkleri tüm markalar

Dış cephe boya seçimi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar ; Renk seçimine karar vermek kolaydır ancak öncelikle seçilen boyanın özelliklerini bilmemiz gerekir. Boyanın iklim ve yüzey koşullarına uygun olup olmadığını bilmelisiniz. Eviniz aşırı yağış alan bir bölgede ise ( Karadeniz, Akdeniz gibi ) tercih etmeniz gereken boya çeşidi neme ve rutubete dayanıklı olmalıdır.

Nemin çok olduğu bölgelerde slikonlu yada, özel reçineli ürünler uygulanmalıdır. Dış cephe boyaları farklı özellikler taşır.Aşırı sıcak iklimi olan bölgelerde koyu renkler tercih edilmemelidir.

Sıvası düzgün olmayan cephelerde düz boya değil grenli boyalar tercih edilmelidir.Dış cephe boyalarının yosun, küf tutmaması için antifungi, antialgi sembolleri olan boyaları satın almalısınız.

Dış cephe duvar boyası renk katalogları ;

Marshall dış cephe boyaları Trianon gri, beton gri, bodrum mavi, okyanus mavi, antik yeşil, defne yaprağı, çağla, söğüt yeşili, bej, açık kahve, fil dişi, bal köpüğü, ekin, oksit sarı, şampanya, taba, bakır, kiremit, kayısı, toprak, en çok uygulanan renkler fildişi ve bakır tonları.

Filli boya silakril slikonlu dış cephe boyası, Muson, kakao, akik, yeşim, tuna, keten, briket, ısırgan, kaya, sumak, nektar, bal sarısı, lüle taşı, çöl kumu, mango, rezene gibi renkler var

Dyo dış cephe kataloğu ; Yayla yeşili, aydar yeşili, Çimento grisi, boran, barok kırmızı, lavarda, klasik lila, girdap, günebakan, göreme, ıhlara, hint kınası, bu renkler dyo dış cephe renklerinden seçilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Marshall osmanlı renkleri duvar boyası başlıklı makalemizde boya renkleri, Duvar renkleri ve Marshall boya hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

dış cephe boya örnekleri,dyo dış cephe boya renkleri,şampanya rengi duvar boyası,bal köpüğü duvar boyası,d?? cephe boya renkleri,dyo dış cephe boya örnekleri,fildişi renk tonları,bakır rengi dış cepe boyası,sumak rengi,marshall dis cephe boyaları,

BENZER KONULAR

Dış cephe duvar boyası renkleri tüm markalar makalesi Ana Sayfa ve Duvar boya ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Dış cephe duvar boyası renkleri tüm markalar” için 1 yorum

  1. Galatasaray diyor ki:

    Çöl kumu rengini hangi boyaları karıştırarak yapabilirim ? Akrilik boya ödevimde kum rengi yapmam gerek …

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
portakalli-akide-marshall
Marshall osmanlı renkleri duvar boyası

Son zamanların en mükemmel boya rengi ; Marshall osmanlı boyaları muhteşem yüzyıl ana sponsoru olan marshall boya bu sene Osmanlı...

Kapat