Kırmızı, pembe ve mor duvar boyası renkleri enerjisi yüksek mekanlar için

Çarpıcı iki duvar boyası renk kombinasyonu; Genellikle cafe, restaurant gibi mekanların boya renkleri olarak tercih edilen kırmızı ve mor tonlar beraber kullanılabilir.Enerjik ve canlı bir mekan için işyerinde kırmızı duvar boyasına yer verebilirsiniz.
Küçük bir çocuk odası için ; Pembe duvar boyası ve yanında morun yumuşak tonlarını kullanarak farklı bir duvar dekorasyonu elde edilebilir.Pembe renk tonu çocuğunuz için huzurlu ve sakin bir ortam yaratır.
Salon duvar boyası renk kombinasyonu hangi renkler seçilmeli ?
Genellikle moda renkler arasında ; ilk sıralarda yer alan fildişi, kese kağıdı rengi, ve venedik sarısı en çok tercih edilen duvar boyası renkleridir.Ancak bir değişiklik yapıp 3 rengi tek bir salonda kullanmanız mümkün ünite arkası için kese kağıdı rengi, uzun duvarlar için fildişi ve venedik sarısını beraber kullanın.
Kül bulutu ve çakıl taşı renk kombinasyonu ; Bu iki renk tonlaması beraber kullanıldığında şık bir duvar dekorasyonu elde etmiş olursunuz bu renklere uyumlu olabilecek mobilya renkleri duvarrenkleri.com beyaz ve sütlü kahve tonları olabilir.
Örnek duvar boyası renkleri duvar dekorasyonu

Duvar boyası renk katalogları için tıklayın…

Duvar dekorasyon uygulamaları için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Mevsime göre renk seçimleri ilkbahar renkleri, kış renkleri, yaz renkleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

çakıl taşı rengi,çakıl taşı boya rengi,kül bulutu ve çakıl taşı renk kombinasyonu,küllü pembe duvar boyası,mor odaya pembe duvar,mor duvar boya renkleri,kül rengi görsel,kül bulutu çakıl taşı rengi,çakıl taşı rengi duvar boyası kül bulutu,pembe boya çeşitleri,

BENZER KONULAR

Kırmızı, pembe ve mor duvar boyası renkleri enerjisi yüksek mekanlar için makalesi Ana Sayfa ve Duvar boya ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Kırmızı, pembe ve mor duvar boyası renkleri enerjisi yüksek mekanlar için” için 1 yorum

  1. Hazal diyor ki:

    İyigunler yapılmakta olan evimin yerleri akcaagac kapilar beyaz antre kirik beyaz granit mutfak dolaplar beyaz siyah granit tezgah banyo siyah beyaz salon yemek takimi beyaz koltuklar siyah yada mor olacak iki cocuk odasından biri lila ve gri mobilya digeri mor ve beyaz mobilya olacak duvar rengi konusunda fikir almak istedim gri tonlar nasil durur cakil taşıyabilirmiş ayrıca gri simli beyaz boya nasil durur esim kumbeji düşünüyor uygun olabilirmi çok kararsızım acil fikirlerinize ihtiyacım var teşekkür ederim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
kis-renkleri-boya
Mevsime göre renk seçimleri ilkbahar renkleri, kış renkleri, yaz renkleri

Mevsime göre seçilen duvar dekorasyon renkleri ; İlkbahar evi duvar dekorasyon renkleri ; Kendine özgü renkleri olan mevsimler, evimize taşıyabildiğimiz...

Kapat