duvar dekorasyon örnekleri yeni modern dekorasyonlar için

Modern duvar dekorasyonları , ahşap, taş paneller, duvar kağıtları yeni trendler

Taş duvar dekorasyon fikirleri ; Zevkli duvar dekorasyonları için , egzotik duvar taş kaplamalarını kullanabilirsiniz. 2010 ve 2011 yılının moda duvar kaplaması haline gelen taş paneller evinizde örnek olabilecek dekorasyonlara imza atmanızı sağlıyor ister tek bir duvarda ister sadece ünite arkasında kullanabilirsiniz. Desenli taşlar üzerine koyu maun duvar rafları oldukça şık.

Modern beyaz duvar ünitesi ; Modern salon duvar dekorasyonu için oldukça kullanışlı bir set, eğer zarif bir dekorasyon düşünceniz varsa bu ünite tam size göre beyaz duvar ünitesi içinde plazma kapalı 3 adet siyah kapak, ince çizgilerde duvar rafı kullanılmış ünite tasarımı italyan bir firma tarafından yapılmış. Ünite arkasında koyu bir duvar kağıdı kullanılabilir.

Salonlar için ahşap duvar panelleri ; Minimalist salon dekorasyonları için oldukça keyifli bir uygulama, ünite arkasında kullanılan kayın rengi ahşap duvar panelleri, önünde gri duvar rafı uygulaması ahşap panel üzerinde mat krom ufak aplikler kullanılabilir.Hemen yan duvarda gri desenli duvar kağıdı duvar rafı ile kombine edilmiş güzel bir çalışma.Bu dekorasyon uygulamasında gün ışığı oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif modern duvar aynaları 25 TL'den başlayan fiyatlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

kizilcik serbeti boyasi rengi,duvar dekorasyonu için resimler,ikea dekoratif odun şömune için,modern ev dekorasyon örnekleri,

BENZER KONULAR

duvar dekorasyon örnekleri yeni modern dekorasyonlar için makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yeni-dekor-ayna-modeli
Dekoratif modern duvar aynaları 25 TL’den başlayan fiyatlar

Dekoratif duvar aynaları ; Yeni moden duvar dekorasyonlarının vazgeçilmezi, farklı çizgi ve desende yüzlerce ayna seçeneği mevcut ınternetten kolaylıkla sipariş...

Kapat