Duvar dekorasyonu için neler yapabilirim ?

Duvar dekorasyonu için boya ; Öncelikle eski duvar boyasın’da renk değişikliğine gitmelisiniz.Ana renk seçiminiz yapın diğer duvarlar için renk kombinasyonu oldukça önemlidir.Hangi renkleri tercih etmelelisiniz konuyla ilgili renk kombinasyonları yazımızı okuyabilirsiniz.
Duvar boyası renk seçimi ; Sonrası, belirlediğiniz göze hoş gelen bir alan için duvar kağıdı kullanın, düz hatlara sahip bir dekorasyona sahipseniz desenli veya çubuklu duvar kağıdı odanızın havasını bir anda değiştirir. Duvar panoları oldukça şık bir seçim olabilir şömine üstü yada yemek odası büfesi üzerine dar uzun duvar panoları yerleştirmelisiniz.
Soğuk dekorasyon renklerinden kaçının ; Hareketli renkler seçmeye özen gösterin canlı bir dekorasyon yaratmak için kırmızı boya rengini veya duvar kağıdına azda olsa yer verin bu evinizin yaşam gücünü artırır.
Duvar dekorasyonu için pastel renk tonları ; Duvar’da bahar havası yaşatın yeşil ve mavi içinde bulunan açık renk tonları ile duvar renginizi açın renkli mobilya ve askesuarlar kullanın.
Duvar dekorasyonu içi aydınlatma önerileri ; Koridor gibi alanlar genellikle karanlık olur açık renk duvar boyası yada duvar kağıdı deseni kullanılsa da bu alanların aydınlanması zor olabilir.Bunun için yapmanız gereken ince zarif duvar aplikleri kullanmak, yerden aydınlatmalı led ışıkları duvarrenkleri.com duvarlarınıza yansıtın.

Bir önceki yazımız olan İthal duvar kağıdı desenleri ve fiyatları en ekonomik fiyatlar nerde ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BENZER KONULAR

Duvar dekorasyonu için neler yapabilirim ? makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bahcesehir-duvar-kaplama
İthal duvar kağıdı desenleri ve fiyatları en ekonomik fiyatlar nerde ?

İthal duvar kağıdı fiyatları ; Piyasada bulunan binlerce ithal duvar kağıdı modeli ve markası vardır.Kağıtlar kalite, garanti ve dokusuna göre...

Kapat