duvar kağıdı dekorasyonu nasıl olmalı ?

Duvar kağıdı dekorasyon uygulaması,duvarda kullanmak istediğiniz renkleri öncelikle belirlemelisiniz,seçilen duvar kağıdı rengi,mobilya rengi uyumlu olmalıdır,kullandığınız duvar rafı veya tv ünitesi rengi ne olursa olsun duvar kağıdı dekorasyonun,temel parçalarından biridir.Uygun duvar kağıdı modeli ve rengi kombine kataloglar seçilerek yapılabilir.Kombine duvar kağıdı katalogları düz renkler ve desenliler olarak ikiye ayrılır,seçilen katalogları satın almak istediğiniz firmadan alıp dekorasyon yapmak istediğiniz alanda renklerle uyumunu tespit edebilirsiniz,unutmayız ki desenli duvar kağıdı,katalog görünümü ile duvarda uygulanışı arasında fark vardır bu riski azaltmak için 1 rulo satın alıp duvarınızda nasıl bir dekorasyon yarattığınızı görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan taş desenli duvar kağıtları - 2011 yeni renkler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

duvar kağıdı nasıl olmalı,KLASİK MOBİLYAYA DUVAR KAGIDI NASIL OLMALI,köşe koltuklu ev dekorasyonu duvar kağıdı,

BENZER KONULAR

duvar kağıdı dekorasyonu nasıl olmalı ? makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“duvar kağıdı dekorasyonu nasıl olmalı ?” için 3 yorum

 1. Melike İNCİ ÖZDEMİR diyor ki:

  Merhaba,
  oturma odamda tv ünitesinin olduğu duvara uygun duvar kağıdı rengini seömekte zorlanıyorum. Mobilya, zemin ve koltuk renklerine uygun bana fikir verebilri misiniz?

 2. admin diyor ki:

  Merhaba ;
  Melike hnm duvar boyası ve tv ünitesi rengini belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

 3. ayfer diyor ki:

  mobilyam gri tonlarda tv üniteside beyaz duvarımı ne renk boyamalıyım

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
koyu-tas-desenli-duvar-kagidi
taş desenli duvar kağıtları – 2011 yeni renkler

Taş desenli duvar kağıtları oldukça popüler hale geldi,salon,mutfak,banyo'da bile kullanılabilen taş desenli,duvar kağıdı desenleri,oldukça yaygınlaştı.İster koyu taş deseni isterseniz egzotik...

Kapat