Duvar kağıdı dekorasyon sezonu açıldı uygun fiyatlar

Yeni sezon duvar kağıdı fiyatları ve toptan ithal duvar kağıdı satışı hakkında bilgiler
En uygun fiyatlara duvar kağıdı satın almayı herkes ister yapı marketlerde duvar kağıdı çeşitleri sınırlıdır. Bu tür büyük marketler 1 yada 2 firma ile çalışır doğal olarak çeşit azalır istediğiniz idthal yada terli duvar kağıdı modeline ulaşamayabilirsiniz.


Ev duvar kağıdı fiyatları hakkında Duvar kağıdı fiyatlarına gelince öncelikle duvar kağıdını evinizin sadece bir tek duvarı için kağıt uygulaması düşünülürse yaklaşık 2 yada 3 rulo kağıt uygulanır. bunu maliyeti ise işçilik hariç size minumum 100 TL maksimum 250 TL geçmez.3 rulo kağıt kullanımı için toptan duvar kağıdı firmalarını ziyaret etmek yerine evinize yakın olan firmayı tercih etmek hem uygulama yapan firma için hem sizin için daha hesaplı olacaktır.
İşyeri ofis, otel restoran duvar kağıdı fiyatları ve tavsiyeleri.

İşyeriniz için duvar kağıdı fiyatını hem hesaplı hem daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için İMÇ çarşısı ideal adrestir.Bir çok toptan duvar kağıdı satışı yapmakta olan firmalara kolaylıkla ulaşırsınız.Fiyatlara gelince toptan duvar kağıdı alımlarınız için ikinci kişilerin devreye girmesi durumunda fiyatların % 30 oranında yükseleceğini unutmayın.

Toptan duvar kağıdı fiyatları hakkında bilgiler
100 rulo ve üstü duvar kağıdı uygulaması ve fiyatları için mutlaka 6-7 firmadan teklif almalısınız.Spot ve devamı olmayan ithal duvar kağıdı kullanmak yerine kaliteli stok devamı olan firmaları tercih etmelisiniz.100 rulo ve üstü duvar kağıdı toptan fiyat aldığınızda rakamlar %20 oranında geri çekilir.

Son olarak İthal ve yerli duvar kağıdı fiyatlarında en hesaplı adres İmç firmaları listesi için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Livingambiance led masa lambası phılıps başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

duvar kağıdı toptan fiyatı,

BENZER KONULAR

Duvar kağıdı dekorasyon sezonu açıldı uygun fiyatlar makalesi Ana Sayfa, duvar kağitlari kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Duvar kağıdı dekorasyon sezonu açıldı uygun fiyatlar” için 1 yorum

  1. yüksel diyor ki:

    nasıl sipariş veriyoruz ürünü 55 metre kare alacam

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bebek-odasi-boya
Marshall hijyen boya ilk ve tek

Marshall'ın süper kahramanı hijyen ipek mat iç cephe duvar boyası Türkiye'de ilk ve tek çocuk odaları için şüphesiz hijyen şart....

Kapat