Ev duvar kağıtları desenleri moda renkler

Ev duvar kağıtları dekorasyonu için hazırladığımız bu bölümde, birbirinden şık moda duvar kağıtları renk ve desenlerini inceleyebilirsiniz.Evde duvar kağıdı kullanımı oldukça avantajlıdır.Temizliği kolaylıkla yapılan ev duvar kağıtları uzun yıllar solma ve renk değişikliği yapmadan defalarca temizlenebilir.

Ev duvar kağıdı fiyatları maliyeti ne kadar ?

Standart bir evin tamamı duvar kağıdı kaplanırsa ortalam kullanılan duvar kağıdı fiyatı rulo başına 15 € civarındadır.Toplamda 3 oda bir salon bir daire koridor ve tüm odalar dahil 2500 TL gibi fiyata uygulama yapılabilir.Boya uygulamasına oranla fiyat farkı fazla gibi görünsede uzun kullanımı sayesinde duvar kağıdı kendini amorti edecektir.

Çiçek desenli ev duvar kağıtları

Çiçek desenli duvar kağıtları’nı bir çok marka’da bulunur, çiçek deseni düz duvar kağıdı ile kombine edilebilir öncelikle hoşunuza giden çiçek desenli duvar kağıdı modelini seçin sonrasında içinde bulunan desenin renk tonların’dan birini desenli kağıdınız ile kombine edebilirsiniz.Çiçek desenli kağıtlar ikiye ayrılır büyük çiçek ve küçük çiçek desenli eğer geniş ve uzun bir duvar için kağıt uygulaması yapmak isterseniz büyük desenli kağıdı tercih etmelisiniz.

Ev duvar kağıtları uzun ve dar koridorlar için;

Koridor’da mümkün oldukça açık renkleri tercih edin, desenli kağıtlar genellikle dar ve uzun alanlar’da kendini pek göstermez koridorların karanlık alanlar olduğunu düşünürsek duvarrenkleri.com yaldızlı, gümüş simli ince hatlara sahip duvar kağıdı deseni oldukça şık görünür.

Ev duvar kağıtları moda renkler desenli ve çizgili duvar kağıdı çeşitleri

ev duvar kağıtları, modelleri, renkler, desenleri , fiyatları

Bir önceki yazımız olan İthal duvar kağıtları hakkında soru ve cevaplar teknik bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

duvar kağıtları,ev duvar kağıtları,ev duvar kağıdı,duvar kagıtli ev modelleri,evde duvsr,ev duvar kartları ve çeşitleri,aventerus fransız ev duvar kağıtları,duvar kagitlari eve,dos aventerus fransız duvar kagidi,koridor modelləri,

BENZER KONULAR

Ev duvar kağıtları desenleri moda renkler makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
duvar-kagidi-soru-cevap
İthal duvar kağıtları hakkında soru ve cevaplar teknik bilgiler

Saten boyanın üzerine duvar kağıdı kaplatmak istiyorum uygulama yapılabilir mi ? Parlak ve yağlı saten boya çeşidi haricinde olan saten...

Kapat