Hol antre duvar boyası renk geçişi

Herkes evinin şık olmasını ister, duvar dekorasyon renkleri doğru kullanıldığında evinizin atmosferi tamamen değişir. Salon, mutfak, yatak odası duvar rengi seçimi kadar hol ve antre geçiş uygulamaları oldukça önemlidir. her odada farklı bir atmosfer yaratmak için öncelikle yatak odası, oturma odası, salon, mutfak renklerinizi belirleyin.

Hol ve antre geçişleri için yapılan bu duvar kağıdı uygulaması oldukça başarılı ancak bu dekor için gerekli olan avangarde mobilya aynası ve modern bir avize. Unutmayın duvar rengine karar verirken en önemli kural zemin renginin koyu ya da açık olmasıdır.Resimde gördüğünüz ithal duvar kağıdı yaldız sarı üzerine pastel küçük çiçek desenleri ve ağaç dalları.

Geçiş rengimizi beyaz olarak belirleyelim, beyaz bilindiği gibi tüm mobilya renkleri ön plana çıkardığı gibi aynı zamanda hol ve antre’de kullanıldığında renk kombinasyonu için geçiş kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamada olan beyaz duvar boyası üzerine klasik beyaz duvar aynası kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Konu Aramaları:

hol boya renkleri,marshall hol renkleri,iç cephe antre rengi,duvar renk geçişleri,antre boyaları,marshall renk geçişleri nasıl yapılır,hol duvar kağıtları,hol boya görselleri,hol boya,hol aynalari,

BENZER KONULAR

Hol antre duvar boyası renk geçişi makalesi Ana Sayfa, Duvar boya kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
unite-arkasi-kaplama
Üç boyutlu duvar panelleri ile sınırsız tasarım

Üç boyutlu duvar panelleri görünümü ve dokusal özelliği sayesinde, sıradışı duvar dekorasyonu Üç büyutlu duvar kaplama panelleri, heyecan verici canlılığı,...

Kapat