İstikbal’in Yeni Odası Genç Odası Modeli ( VERA )

istikbal genç odası serisi tasarımı vera modeli fiyatı 2013 2014

İstikbal, genç odası anlamında karşımıza çok farklı seriler ile çıkmaya devam ediyor. Yeni hazırladığı genç odalarına bambaşka detaylar kazandıran ve bu şekilde karşımıza genç odası anlamında özel seçenekler ile çıkan İstikbal’in, yeni konseptlerinden bir tanesini sizler için yakından inceliyoruz. ‘Vera’ ismini verdiği bu özel genç odası serisi ile gösterişten uzak bir genç odası takımına imzasını atan İstikbal, özellikle bu tarzlarda bir seçimde bulunacaklara önemli bir seri sunuyor…

İstikbal Vera Genç Odası Modeli (1)

Yukarıda belirttiğim gibi daha çok klasik bir düzen ile hazırlanan ve gösterişten uzak olan ‘Vera’ serisi genç odası gerçekten büyük emekler verilerek hazırlanmış. Bir genç odası dekorasyonundan aranan tüm detayları içerisinde barındıran bu harika genç odası ile sizlerde yeni hazırlamak istediğiniz genç odalarınıza büyük katkılarda bulunabilirsiniz.

İstikbal Vera Genç Odası Modeli (2)

Genç arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını iyi sezen ve yeni hazırladığı özel oda dekorasyonlarına gençlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarımlar sunan İstikbal bu anlamda da gerçekten önemli bir işe imzasını atmış gibi görünüyor.

İstikbal Vera Genç Odası Modeli (3)

Vera genç odası serisi içerisinde; 2 veya 3 kapaklı gardrop, çalışma masası, komodin, şifonyer, 90’lık ve 120’lik seçenekler ile sunulan karyola ve başlık gibi mobilya ürünleri bulunuyor.

İstikbal Vera Genç Odası Modeli (4)

‘Vera’ genç odası takımını bir bütün olarak satın alabileceğiniz gibi içerisinde yer alan özel ürünlerden bir tanesi de tek başına tercih edebilirsiniz.

İstikbal Vera Genç Odası Modeli (5)

istikbal vera genç odası fiyatları


BENZER KONULAR

İstikbal’in Yeni Odası Genç Odası Modeli ( VERA ) makalesi Ana Sayfa, ev dekorasyon kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona Monet Bebek Odası Takımı (1)
Bellona Bebek Odası Takımı ‘MONET’

bellona monet bebek odası tasarımı serisi örneği fiyatı 2013 2014 Bellona bebekler için hazırladığı özel tasarım bebek odası takımı 'MONET'...

Kapat