İstikbal’in Yeni Seri Yatak Odası Tasarımı ‘SAFRAN’

istikbal safran yatak odası modeli tasarımı serisi dekorasyonu 2013

İstikbal tasarımcıları yine çok özel bir yatak odası serisine imza atmış ve bu özel yatak odasına ‘Safran’ ismini vermişler. Modern bir tasarım anlayışıyla hazırladıkları Safran yatak odası modeline harika diyebileceğimiz katkılar sağlayan ‘İstikbal’ tasarımcıları bir yatak odası dekorasyonundan aradığınız tüm etkenleri ‘Safran’ ile birlikte sunuyorlar. Özel bir yatak odası dekorasyonu yaratmak istediğiniz zamanlarda işlerinizi kolaylaştırabilecek olan bu özel yatak odası dekorasyonunu sizlerde mutlaka ama mutlaka değerlendirmelisiniz.

Ahşap ve açık renklerin uyumlu birlikteliği Safran yatak odasıyla dört bir yanınızı sarıyor.Geniş ve metal şeritlerle şıklığı tamamlanmış gardırobun içinde hayatınızı kolaylaştıracak ayrıntılar gizli. Şık tuvalet masası, kullanışlı şifoniyerleri ve deri pufuyla Safran yatak odası her gününüze mutluluk katacak.

İstikbal’in Yeni Seri Yatak Odası Tasarımı ‘SAFRAN’

İstikbal Safran Yatak Odası Modeli

İstikbal Safran Yatak Odasının Temel Özellikleri;

Safran Yatak Odası Takımı, özellikle parlak gövde rengi ve kapaklarda kullanılan krem ve cappuccino renkleri ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Safran Yatak Odası, 1 adet gardırop ( 5 kapılı veya sürgülü gardırop), 1 adet karyola veya başlık, 1 adet tuvalet masası, 1 adet tuvalet aynası, 2 adet komodin ve 1 adet  puftan oluşmaktadır. Ayrıca şifonyer opsiyonel olarak tercih edilebilmektedir. Safran 5 Kapılı Gardırop iç dizaynında; sağ ve sol kapak iç kısmında iki adet uzun raf ve askı aparatı, orta kapak iç kısmında ise kazak vb. gibi giysilerin konulabileceği dört adet kısa raf ve askı aparatı bulunmaktadır. Safran Sürgü Kapılı Gardırop iç dizaynında; sol kapak iç kısmında iki adet uzun raf ve askı aparatı, sağ kapak iç kısmında ise kazak vb. gibi giysilerin konulabileceği üç adet kısa raf, bir adet uzun raf ve askı aparatı bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Festival Halı'dan Harika Halı Koleksiyonu 'BAHAR' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

safran yatak odası istikbal,

BENZER KONULAR

İstikbal’in Yeni Seri Yatak Odası Tasarımı ‘SAFRAN’ makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Tasarım Festival Halı Modelleri
Festival Halı’dan Harika Halı Koleksiyonu ‘BAHAR’

festival halı bahar koleksiyonu halı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları 2013 Festival halı her geçen gün yenilediği halı koleksiyonları ile karşımıza...

Kapat