İtalyan duvar kağıtları fiyatları

İtalyan duvar kağıtları desen ve çeşitliliği ile en çok aranan duvar kağıdı modelidir. İster modern ister klasik dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelen italyan moda duvar kağıtları renk ve desen çeşitleri ile duvarlarınızı yenileyin.

İtalyan duvar kağıdı fiyatlarına gelince 1 rulo fiyatı ( 5.32 m2 ) 65 TL ile 140 TL arasında değişen fiyatlara satılmakta. Bazı marka kataloglarında  desenli ve düz kağıt arasında fiyat farkları oluşmaktadır.

Mutfak için beyaz üzerine gri ve sarılı çiçekler uygulanmış ithal duvar kağıdı.Aydınlık mekanlar için soft çiçek desenleri olan açık renk zemine ev duvar kağıdı tercih edilmelidir.

Sarı çiçekli ithal duvar kağıdı modeli, tüm duvarlarda uygulamak yerine düz desen ile birlikte tek bir duvarda uygulanabilir.

İtalyan cafe duvar kağıtları bu tür mekanlarda kaliteli duvar kağıtları kullanılmalıdır. Kolay temizlenebilen ve aynı zamanda dekoratif vinil kağıt.

Siyah zemin üzerine oldukça keyifli bir tasarım olan modern duvar kağıdı salonlar için oldukça ideal. Beyaz ve parlak mobilya kullanımları ile kombine edilebilir.

Ofisler için modern soft çizgili duvar kağıtları enine çizgiler 2011 sezonun yeni modası dikey çizgili ithal kağıtlar artık yerini enine çizgili kağıtlara bırakıyor.

Bir önceki yazımız olan Livingambiance led masa lambası phılıps başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

İtalyan duvar kağıdı fiyatları,italian duvar kağıdı fiyatları,italyan boya süngeri kaç para,italyan dask duvar kağıt fiyatları,italyan duvar kağıdı fiyatları pudra rengi,italyan duvar kağıdı modelleri ve fiyatları,kaliteli duvar kağıdı fiyatları,ünlü duvar kagitlari,

BENZER KONULAR

İtalyan duvar kağıtları fiyatları makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve duvar kağıdı fiyatları kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
oymalı ayna 2013 guetta art İstanbul
Avangarde duvar aynası modelleri oval sedef

Sedef aynalar avagarde mobilya dekorasyonları ile duvarlarınızı süslüyor.Salon ve girişler için büyük aynalar tercih etmelisiniz.Yatak odanız için mutlaka boy aynası...

Kapat