Kese kağıdı rengi bu yıl yerini Osmanlı renklerine bıraktı.

Boya modasında bu yıl ön plana çıkan renkler Marshall Osmanlı renkleri oldu, Muhteşem yüzyıl ana sponsoru olan diziye olan yoğun ilgiyle beraber Marshall Osmanlı renkleri en çok sorulan boya markaları arasında ilk sırada, Kese kağıdı rengi bu yıl tahtını Osmanlı renk kartelasından amberli kahveye bıraktı.

Amberli kahve marshall Osmanlı rengi

Marshall boya dekoratif desen uygulamaları özel ürün satışı yapmakta,Desen uygulaması nedir ? ve nasıl uygulanır resimli anlatım.

Marshall boya yüzeyi üzerine uygulama öncesi, yuvarlak uçlu dekoratif bir fırça, parmak rulo, boya kabı, hazır olmalı, Önceden belirlenen Su bazlı boyayı az miktar kaba boşaltın ve boyayı fazla inceltmeyin.

Desenin uygulama alanı belirlendikten sonra arkasındaki yapışkanlı kağıdı dikkatlice çıkarın. Yapışma sırasında desende bulunan ince detayların yırtılmamasına dikkat edin.

Desende bulunan detayların yönüne göre deseni aşağıdan yada yukarıdan dikkatlice hızalama yaparak yapıştırın çok büyük ebatlı desenlerde köşelerden kağıt bant yardımı ile tutturun.

Desen ve duvar asarında boşluk kalması görselliği tamamen bozar bunun olmaması için elinizle, desenin üzerinden geçerek iyice yapıştığından emin olun.Artık boya uygulamasına geçebilirsiniz.

Dekoratif fırçamızın ucunu su bazlı boyamıza batıralım, Az miktarda boya alalım, ve boyanın fırçamızın ucunda kalan fazlalığını temizleyelim fırçamızda kuruya yakın bir boya miktarı kalmalı.

Desenimizin üzerine fazla bastırmadan, aralıklarla boyamızı yayarak hafif fırça dokunuşları yapmalıyız küçük desenlerde desenin tamamı tek bir seferde boyanabilir. desende tüm boş alanların eşit miktarda boyandığından emin olun.

Deseninize doygun 1.kat yada 2.kat boya uygulanabilir. Ancak aradaki bekleme süresinin en az 10 dk olduğunu unutmayın.2. kat boya için 10 dakika beklemelisiniz.

Desen boyama işlemi sonrası boyanın tamamen kuruması için 10 dakika kadar bekleyelim, Desenimizi duvardan çıkarmak için aşağıdan yukarı tam ters biçimde yavaşça ve dikkatlice çıkmasına özen gösterin.Desen renk seçimlerinde kendi yaratıcılığınızı kullanarak farklı renklerde duvarrenkleri.com  dekorasyon uygulamaları deneyebilirsiniz.

Marshall osmanlı duvar desen modelleri

Marshall osmanlı renkleri kataloğu için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Studıo nommo duvar kağıtları ile sınırsızlığı keşfedin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

kese kad rengi,marshall kese kağıdı,duvar boyası kese kağıdı rengi,osmanli renkleri,desen boyarenkleri,kese kagidi rengi uzerine desenli boya,kese kağıdı rengi uzerine ufak dokunuslar,marsala kese kagıdı rengi,

BENZER KONULAR

Kese kağıdı rengi bu yıl yerini Osmanlı renklerine bıraktı. makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Kese kağıdı rengi bu yıl yerini Osmanlı renklerine bıraktı.” için 3 yorum

  1. engin diyor ki:

    MERHABA BU BOYANABILR UVAR DESENLERİNDEN ALMAK ISTYORUM NASIL VE NERDN ALABILIRIM TEL VEREBILIRSENIZ SEVINIRM

  2. engin diyor ki:

    merhaba boyanabılır duvar desenlerınden almak ıstıyorum nasıl ve nerden alabılırım yardımcı olursanız sevınırm tel verırsenız ıyı olur

  3. selda diyor ki:

    merhabalar izmir de ikamet ediyorum ve yaklaşık 1 haftadır boyanabilir duvar desenlerinden arıyorum. birçok büyük mağazaya baktım ama bulamadım. nereden alabilirim. internet üzerinden sipariş edebileceğim bir adres verebilir misiniz.?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bogaz-manzarali-duvar-kagid
Studıo nommo duvar kağıtları ile sınırsızlığı keşfedin

Farklı ilham verici duvar kağıtları arayanlar için en doğru adres studıo nommo 2007 yılından beri oldukça yetenekli, illustratorlerle çalışan ve...

Kapat