Salon için Krem ve kese kağıdı duvar boyası renk kombinasyonu

Krem duvar boyası rengi, salonlarımız için hem geniş bir mekan yaratır hemde bir diğer renk geçişi için uyum sağlar parçalı duvardan oluşan bir salonunuz varsa kese kağıdı ve krem rengi duvar dekorasyonu için uygun renkler olabilir.Geniş bir alan yaratmak için krem renk tonuna ağırlık verin.
Kese kağıdı rengi yanında, Alternatif renk kullanımı kahvenin koyu tonlarını dar kolonlarda veya perde kenarlarına gelecek biçimde uygulayabilirsiniz.Mobilya renkleri olarak yine içinde kahve tonları olan bir koltuk takımı boya renginiz ile uyum sağlayabilir.Zemin için koyu renkler seçilebilir.
Krem rengi ve kese kağıdı salon duvar dekorasyonu örnek resimler

Bir önceki yazımız olan Evlerde duvar boyasına başlarken nelere dikkat etmeliyiz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

kese kağıdı rengi,krem rengi duvar boyası,kese kağıdı rengi duvar boyası,marshall kese kagidi rengi,acik kese kagidi rengi,KESEKAĞIDI RENGİ,kese kagıdı renk,krem rengi boya,dyo kese kağıdı rengi,kese kagidi rengi duvar,

BENZER KONULAR

Salon için Krem ve kese kağıdı duvar boyası renk kombinasyonu makalesi Ana Sayfa ve Duvar boya ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Salon için Krem ve kese kağıdı duvar boyası renk kombinasyonu” için 1 yorum

  1. ersin özkan diyor ki:

    Salonumun zemini açık beyaza yakın meşe laminant mobilyalar kahve tonları koltuklar kahve ahşaplı sarı tolarında salon yaklaşık 45 m2 tavanlar yüksek 3 metre duvarlarımı ne renk yapmalıyım? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
boya-baslarken-dikkat
Evlerde duvar boyasına başlarken nelere dikkat etmeliyiz ?

Boya yapmadan önce ; Eğer eşyalı bir eviniz varsa bu işlem biraz yorucu olabilir. Öncelikle tüm mobilya ve aksesuarları boya...

Kapat