Koçtaş kampanya boyanabilir dekoratif ev duvar kağıtları

Koçtaş mağazaların’da satın alabileceğiniz ev duvar kağıdı modelleri en uygun fiyatlar koçtaş’ta desenli yada düz renk seçenekleri ile ucuz fiyata duvar kağıdı satın alabilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıdı baskı modelinden size uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır.

Koçtaş boyanabilir duvar kağıtlarını sizler için inceledik 1 rulosu 5,32 m2 alan kaplayan kağıtlar istenildiği zaman farklı renklere macun, zımpara uygulamasına gerek duymadan kolaylıkla değiştirilebilir.Fiyatlara gelince boyanabilir duvar kağıdının koçtaş satış fiyatı 29,90 TL oldukça uygun bir fiyat.

Örnek duvar kağıtlarından biri dokulu kağıtları farklı motif ve desenlerde satın alabilirsiniz örnek olarak bir duvarı dokulu dairesel desenli kağıt diğer duvarda ise düz kağıt uygulanabilir.

Koçtaş diamond kırmızı siyah desenli duvar kağıdı tasarımı oldukça şık olan bu duvar kağıdı fiyatı 21.50 TL 1 rulonun kapladığı alan 5,32 m2.

Lüks duvar kağıtlarına gelince Koçtaş Riva stone çiçek desenli duvar kağıdı fiyatı 36.90 TL kapladığı alan 5,32 m2.Duvar kağıdı konusunda oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan Koçtaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Koçtaş duvar kağıdı fiyatları 26 TL ile 39 TL arasında değişen fiyatlara satılmakta. En hesaplı duvar kağıdı fiyatı Koçtaş.

Bir önceki yazımız olan Modern ev duvar kağıtları yeni desen country modeller başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

koçtaş duvar kağıtları,koçtaş duvar kağıdı,ev için duvar kagıtları,duvar kağıtları fiyatları,koçtaş duvar kağıdı modelleri fiyatlaı,pehlik duzu koçtaş doşa mspın fiyatları,boyanabilir duvar kağıtları,koçtaş duvar kağıdo fiyatları,koçtaş duvar kağıtları fiyatları,kozyatağı koçtaşta mikimağs duvar kağıdı varmı,

BENZER KONULAR

Koçtaş kampanya boyanabilir dekoratif ev duvar kağıtları makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Koçtaş kampanya boyanabilir dekoratif ev duvar kağıtları” için 2 yorum

  1. ARZU diyor ki:

    boyana bilir duvar kağıdın metresimi 31 tl yoksa rulosumu alırsam elazığ iline gönderebilmeniz mümkün mü 15metre kadar bir oturma odası var orayı kaplatmak istiyorum sizden kağıdı alırsam burda işçilere kaplatabilirmiyim

  2. duvar-renkleri diyor ki:

    Merhaba Arzu hanım sitemizde duvar kağıdı satışı yoktur.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
mor-ev-duvar-kagitlari
Modern ev duvar kağıtları yeni desen country modeller

Ev duvar kağıtları ; Evlerde duvar kağıdı kullanımı oldukça sıklaşmıştır.Doğru duvar kağıdı rengini seçmek yapılan dekorasyon uygulaması için oldukça önemlidir...

Kapat