dar koridor duvar kağıdı renk seçimi

Dar koridorlar için duvar kağıdı seçmeden önce, koridorun ne kadar ışık aldığı kapı sayısı gibi faktörleri hesaplamalısınız.Koridor duvar kağıdı renk seçimin’de aşırı desenli kağıtları tercih etmeyin bu hem koridoru dar gösterir hemde duvar kağıdının mevcut desenleri kendini belli etmez duvar’da kaybolur.

Koridorlar evimizin en aydınlık yeri olmalıdır, duvar aydınlatmaları kullarak koridorları hareketlendirebilir, mümkün oldukça açık renk duvar kağıtları kullanılmalıdır.Duvar kağıdı rengi seçilirken parlak modelleri tercih etmeliyiz 2011 yılında 2010 sezon renkleri gibi çarpıcı parlak duvar kağıtları dikkat çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Doğru duvar boyası rengini seçmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

koridor için duvar kağıtları,DAR KORİDORLAR İÇİN DUVAR KAĞIDI,kolidor boya modelleri,kolıdor için acık renk duvar kağıdı,koridor duvar kağıdı modelleri,koridor için duvar kağıdı,koridor için duvar kağıdı modelleri,koridor icin duvar kagit,koridor için renk seçimi,

BENZER KONULAR

dar koridor duvar kağıdı renk seçimi makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
duvar-boyasi-renk-secimi
Doğru duvar boyası rengini seçmek

Duvar boyası rengi kişiliğinizi yansıtır ; renklerin psikolojisi olarak bilinen bazı terimler vardır koyu renkler asaleti simgelese'de yinede çoğumuz evimizde...

Kapat