Marshall osmanlı renkleri duvar boyası

Son zamanların en mükemmel boya rengi ; Marshall osmanlı boyaları muhteşem yüzyıl ana sponsoru olan marshall boya bu sene Osmanlı sanat uzmanı Serdar GÜLGÜN katkılarıyla hazırlanan isimlerinden de belli olduğu gibi lokum gibi renkler. Bu sezon osmanlı renkleri duvarlarımızı renklendirsin.

İşte muhteşem Marshall osmanlı renkleri

Lokum rengine geçmeden önce kelimenin nasıl zamanla değiştiğini görelim ; Rahat-ül Hulkum, “boğazı rahatlatan” anlamına gelen bu kelime, zaman içinde “lati lokum” ve “lokum”a dönüştü.

Marshall lokum rengi çeşitleri : Kaymaklı lokum , Fıstıklı lokum , limonlu lokum, güllü lokum gibi seçenekleri mevcut hepsi birbirinden güzel renkler.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marshall akide rengi ; En sevilen Türk şekerlemesi olan Tarçın, susam ve portakalla lezzetlendirilmiş akide renkleri.

Bir önceki yazımız olan Laura ashley ev duvar kağıtları romantik mekanlar için başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

marshall osmanl renkleri,güllü lokum rengi,marshall susamli akide,marshall kaymaklı lokum rengi,kaymaklı lokum rengi,marshall kaymaklı lokum,marshall boya osmanlı renkleri,lokum rengi,kaymaklilokumrengiboy,güllü lokum boya rengi,

BENZER KONULAR

Marshall osmanlı renkleri duvar boyası makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Marshall osmanlı renkleri duvar boyası” için 1 yorum

  1. burcu diyor ki:

    susamlı akide harika bi renk hepsine bayıldım

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
gri-duvar-kagidi-yeni
Laura ashley ev duvar kağıtları romantik mekanlar için

Laura ashley desenleri ile Fransız romantizmini renkleri huzurlu etkisini evinize yansıtın. Dünyada pek çok ülkede şubesi bulunan markanın İstanbul şişlideki...

Kapat