Mobilya renk değişimi nasıl yapılmakta ?

Evinizde daha önce aldığınız ve sizin için önemli olan bir mobilyanın rengini değiştireceksiniz. Mobilya renk değişimi nasıl yapılıyor ? Siz uzman değilsiniz, tabiki bunu emin ellere bırakacaksınız. Hani çoğu zaman yeni trend mobilyalar piyasaya çıkıyor ama eskinin kesinlikle ve kesinlikle duruşunu ağırlığını vermiyor dimi ? Belki renk sizin için sorun olur. Yani en azından benim için öyle oldu. Çok eski model bir yemek takımının masasının renginden memnun değildim ve bunu değiştirdim. Sonuç mu ? Tabiki mükemmele yakın oldu. Eski mobilyalarımı seviyorum ben.

 

Şimdi size sürecten bahsedeyim biraz. Öncelikle bu işlerle uğraşan merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlere gitmeyeceksiniz. Soruşturacaksınız arkadaşlarım. İşinin ehli ve referansı iyi bir kişiye gidip eski mobilyanızın değişmesini istediğiniz renk yada bölümlerini yaptırıyorsunuz. Sonuç gerçekten de şahane oluyor. Tavsiye ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyon Örnekleri - Evini yenilemek isteyenlere örnekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

Mobilya Renk Değiştirme,mobilyaların rengini değiştirmek,mobilya rengi nasıl değiştirilir,evde mobilya nasıl boyanır uzman tv,evdeki mobilyaların rengini değiştirme uzman tv,mobilyamın rengini nasıl değiştirebilirim,mobilyalarımın rengini değiştirmek istiyorum,mobilya renk değişimini nasıl yaparım,mobilyada renk değişimi,mobilyada renk değişimi yapan yerler,

BENZER KONULAR

Mobilya renk değişimi nasıl yapılmakta ? makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Mobilya renk değişimi nasıl yapılmakta ?” için 1 yorum

  1. DİLEK KİRİŞ diyor ki:

    MERHABA YATAŞ ENZADAN ALDIĞIM YEMEK ODASI DERİ KAPLI VENĞE RENGİ. BEYAZ RENGE BOYANIRMI

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ev-dekorasyon-ornekleri4
Ev dekorasyon Örnekleri – Evini yenilemek isteyenlere örnekler

Ev dekorasyon örneklerini arayanlara fikirler olması açısından birazdan sizlere muhteşem ev dekorasyonu örnekleri sunmaya çalışacağız. Evini yenilemek isteyen ama dekor...

Kapat