Mutfaklar için duvar kağıdı dekorasyonu renk ve desen seçimi

Mutfaklar evde sıkça vakit geçirilen mekanlardan biridir.Duvar dekorasyonu için bir duvarı kağıdı kullanabilirsiniz. İthal mutfak duvar kağıtları için farklı modelde üzerinde mutfak ürünlerinin resimleri olan bir çok farklı duvar kağıdı modeli bulunmakta size uygun olanı seçin ve uygulayın.
Açık renk mutfak tezgahı ile hangi duvar kağıdı uyum sağlar ?
Açık renkli beyaz, krem, fildişi mutfak tezgahları için arkaplanda siyah içinde beyaz beyaz renkli çiçekler olan duvar kağıdı kullanılabilir.Açık renkli mutfaklar’da bu seçenek mutfağınızın ön plana çıkmasını sağlar.Yemek masanızın hemen arkasında bulunan duvarda kağıt uygulayın.
Koyu renk mutfak tezgahı için duvar kağıdı seçenekleri ?
Açık granit desenli, doğal bambu desenli duvar kağıtları arka fon kullanımı için ideal duvar kaplama renkleridir.Yeni moda dekorasyon uygulamasında sıkça doğal ahşap  kurutulmuş yaprak desenleri kullanılır.
Mutfak için hangi duvar kağıdı çeşidi kullanılmalı ?
İthal duvar kağıtları arasından seçtiğiniz kağıt özelliklerini satın aldığınız firmaya mutlaka sorun. mutfaklar buhar ve nemin oldukça fazla olduğu alanlardır. Bu yüzden satın alınan duvar kağıdının neme ve rutubete dayanıklı vinil duvar kağıdı olması gerekmektedir.Bazı markalar kağıt için 10- 15 yıl arasında garanti süresi vermektedir.
Mutfak duvar kağıtları dekorasyon örnek resimler

Bir önceki yazımız olan Profesyonel boya yapma sanatı boya nasıl yapılır önemli ipuçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

mutfakta duvar renkleri,cam uzerine vinil duvar kağıdı modelleri,duvar kağıdı modelleri mutfak tezgahına,mutfak duvar kagıtları cıceklı desenler,mutfak için duvar kağıdı nasıl yapılır,tezgah arası vinil duvar kağıdı,

BENZER KONULAR

Mutfaklar için duvar kağıdı dekorasyonu renk ve desen seçimi makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
duvar-boya-ustasi
Profesyonel boya yapma sanatı boya nasıl yapılır önemli ipuçları

En çok merak edilen sorulardan biri ; boya ustaları çalışırken neden duvar'da hiç fırça izi bırakmaz ve yere boya dökmeden...

Kapat