Hangi duvar boyası renkleri odayı büyük gösterir ?

Odayı büyük göstermek için ; Uygulamanız gerekern renk tonları , mavi ve yeşil gibi soğuk renkleri seçmelisiniz.Bu renk duvar boyaları odayı genişleten renkler olarak bilinirler.Koyu ve canlı renkler zıt bir etkiye sahiptir mekanın daralmasına neden olur. Mavi ve yeşilin pastek tonlarıda tercih edilebilir.

Alçak bir tavanı yüksek göstermek için yada dar ve karanlık koridoru aydınlatmak için bu renkler kullanılır. Bu iki renkten birinin açık tonunu seçin ve uygulayın.

Son olarak açık renkli, duvar boyamıza uygun parlak kumaşlar ve mobilya renkleri tercih edilebilir.Eğer evinizde gün ışığını fazladan alıyorsa o zaman şık bir duvar dekorasyonuna imza attınız demektir.

Odayı büyük gösteren duvar boyası renk örnekleri


Bir önceki yazımız olan Duvar boyası renk kombinasyonları moda renklerin birleşimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

evi ferah gösteren boya renkleri,evi geniş gösteren duvar kağıtları,evı geniş gösteren boya renklerı,hangi renk boya odayı geniş gösterir,ferah gösteren boyalar,evi geniş gösteren renkler,evi genis gosteren boyalar,koridoru geniş ferah gösterecek duvar kağıtları,koyu renk duvar boyası evi küçük gösterir mi,kucuk evi canli buyuk gosteren renkler,

BENZER KONULAR

Hangi duvar boyası renkleri odayı büyük gösterir ? makalesi Ana Sayfa ve Duvar boya ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
toprak-rengi-turuncu-boya
Duvar boyası renk kombinasyonları moda renklerin birleşimi

Açık renk pembe duvar boyası ile mavi, ve yeşil çamur rengi kombinasyonu için ana renk olarak maviyi seçin, Duvar dekorasyonu...

Kapat