Ofis duvar dekorasyon uygulama resimleri

Ofis duvar dekoru, Ofisinizi dekore ederken ortama ilham veren renkleri seçmelisiniz. İster duvar kağıdı uygulayın ister farklı renklerde boya yapın müşterilerinizi bir noktada mutlaka etkilenmeli bunun için giriş alanlarını kullanmak çok daha mantıklı bunun içim örnek resimleri inceleyiniz.

 

Ofis girişlerinde bu uygulama yapılabilir Ahşap ceviz kaplama panellerin içine yerleştirilmiş, led ışık sistemi, 20 cm kadar içe doğru derinlik verilmiş, arkaplan renkleri sarı, turuncu, mavi, mor, yeşil, turkuaz, pembe tonları duvara uygulanmış, hemen önlerinde siyah ve krom renkte pleksi ürünler monte edilmiş bu uygulama Londra merkezli mimarlık firması Stenham tarafından dekore edilmiştir.

Uzun çubuklar çapraz olarak kullanılmış devamında ise cam üzerine aynı desen uygulaması yapılmış. Bekleme salonları için kullanılabilir.

Google ofis tasarımı muhteşem grafik tasarımcılarının çalıştığı odalarından biri, Siyah duvar boyası üzerine dijital baskı özel çalışma.

Beyaz ofis renklerinden vazgeçemeyenler için parlak beyaz ofis tasarımı, girişte sıkça gördüğümüz uygulamada firmanın logosunun yer aldığı duvar dekoru, özellikle gün ışığının fazla olduğu ofisler için beyaz mükemmel bir seçim yaratıcı modern ofis dekorasyonu. Duvarlarda ve tavanda parlak beyaz boya kullanılmış.

Girişte canlı renkleri tercih edin bu ziyaretçiler için oldukça önemlidir. Kurumsal firmalar için logo kullanımı artık dekorasyonun parçası haline geldi.

Bir önceki yazımız olan 7 harika döşenmiş ev duvar kağıdı modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

ofis duvar kağıtları,parlak duvar boyası,OFİS DUVAR RESİMLERİ,ofis boya dekorasyon,ofisgiriş duvar tasarımları,ofis giriş tasarımları,beyaz ofis tasarımları,ofis dekor ressimleri,ile duvar tasarımı ofis,uygulanmış duvar renkleri,

BENZER KONULAR

Ofis duvar dekorasyon uygulama resimleri makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
avangarde-ayna-yeni
Farklı ölçülerde dekoratif ayna modelleri

Ayna kullanımı dekorasyonun en önemli aksesuarından biridir. Farklı ölçülerde binlerce çeşit ayna bulabilirsiniz, önemli olan doğru ölçüde ve doğru mekanda...

Kapat