Ofis duvar kağıtları döşenmiş resimler fiyat bilgileri

Ofisler için boya uygulaması yerine, çok daha hesaplı ve hızlı uygulanan ithal duvar kağıdı kullanmak uzun vadede tekrar boya işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaksızın.5 yıl ile 10 yıl arası garantili ürünlerdir.Ofis duvar kağıdı seçimlerinde vinil kağıtları tercih etmelisiniz.Yumuşak bir sünger ile kolaylıkla temizlenir. İlk günkü görünümünü asla kaybetmez.

Ofis duvar kağıdı fiyatlarına gelince hangi markalar tercih edilmeli ?

Yerli duvar kağıtları, ithal duvar kağıdı fiyatlarına göre, çok daha hesaplıdır. İthal spot duvar kağıtları yerli duvar kağıtları ile eş değerdedir. 100 m2 ofis duvar kağıdı ortalama 200o TL ile 2500 TL arası değişmektedir. Ofislerde duvar kağıdı duvar dekorasyonunu ön plana çıkarmakla beraber, izolasyon olarak da boya uygulamasına göre avantaj sağlar.

Uygulanmış örnek ofis duvar kağıdı modelleri

Açık renk ofisler için duvar kağıdı desen seçiminde 2011 yeni sezon doğal taş görünümlü füme tonlarında, duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Sadece ithal duvar kağıdı markalarında bulunmaktadır. Rulo fiyatı ortalama 20 euro ile 25 euro arasında değişmektedir.

Ofisiniz için canlı duvar kağıdı renklerini tercih edin, kullanılan ofis alanı 50 m2 ve üzeri ise geniş ve büyük desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Küçük ofisler için beyaz ve krem üzerine parlak gümüş desenli, ve geometrik şekilli duvar kağıtlarını tercih edin. Simli duvar kağıdı kullanımı aydınlatma açısından çok daha faydalı olur.

Bir önceki yazımız olan Yemek odası için duvar kağıdı ve fiyatları başlıklı makalemizde Duvar dekorasyonu ve Duvar Kağıdı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

ofis duvar kağıdı modelleri,ofis duvar kağıdı,büro duvar kağıtları,İŞYERİ Duvar Modelleri,kitaplık desenli duvar kagitlari,ofis duvar,ofis duvar kağıdı istanbul milano,ofiste kullanılan duvar oymaları,

BENZER KONULAR

Ofis duvar kağıtları döşenmiş resimler fiyat bilgileri makalesi Ana Sayfa ve duvar kağıdı fiyatları ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Ofis duvar kağıtları döşenmiş resimler fiyat bilgileri” için 1 yorum

  1. Mevlüt çakmak diyor ki:

    izmir de irtibat büronuz varmı telefon numarasını yazarmısınız

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
siyah-desenli-tekstil-duvar-kagidi
Yemek odası için duvar kağıdı ve fiyatları

Evinizin tamamını ithal duvar kağıdı yapmak zorunda değilsiniz. Yemek odası için ayırdığınız tek bir duvar üzerine yaklaşık 3 -4  rulo...

Kapat