Restoran ve cafe için fonksiyonel ahşap raf modelleri

Bu raflar yaratıcılıkta gelinen son nokta, restoran, cafe gibi mekanlarda duvar dekorasyonu ile ön plana çıkın fonksiyonel olduğu kadar, görsel olarak muhteşem görünüme sahip 7 raf modeli ahşap, alçı ile dizayn edilmiş örnekler. Kullanışlı ve göze hitap etmesi oldukça önemlidir.

 

Siyah duvar boyası üzerine , beyaz ahşap özel kesim duvar rafları, bu uzunlukta bir rafı takım halinde kullanmak için yaklaşık 7 metre uzunlukta bir duvara ihtiyaç vardır. Özel tasarlanan bu rafı sizde dilerseniz her hangi bir marangoza kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İstenilirse her biri farklı renkler ile boyanabilir.Renk kombinaysonu için turkuaz, pembe, turuncu ve pastel yeşil tonlarını seçebilirsiniz.

Beyaz kutular yaptırın içlerine sarı led ışık uygulayın, işte mükemmel tasarım beyaz lake duvar raf modeli, oldukça ilgi çekici her bir boşluğa farklı objeler yerleştirin. Cafe duvar boya renginin koyu olması raf modelini ön plana çıkarır.

Bu yaratıcı fikrin sahibi New York’ta bir cafe için tasarlanmış eşsiz duvar dekorasyonu,Öncelikle kütüphane olarak tasarlanan bu çalışma daha sonra zeminde üzerine cam uygulaması yapılarak devam sonlandırılmış.Cafe’nin adı D’espresso.

Minimalist dekorasyonların yoğun olarak kullanıldığı Ülkemizde Cafe ve restoranların yeni modası özellikle köşe dükkanlar için, cam önüne uzun raf yerleşimi, tavanda özel doğal beton görünümlü kaplamaların kullanılması.

Konu Aramaları:

restoran duvar renkleri,ahşap raf modelleri,cafe duvar dekorasyonu,doğa ile arşap resturant modelleri,ilginç resdarand dekarasyonları,lokanta icin resim duvar boyasi,restoran duvar raflari,restoran raf üniteleri,

BENZER KONULAR

Restoran ve cafe için fonksiyonel ahşap raf modelleri makalesi Ana Sayfa, duvar rafları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
parlak-simli-kagit
Persan home studio ithal duvar kağıtları dekorasyon tasarım

Persan home studio adreslerinde bulabileceğiniz İthal dünya markası duvar kağıtlarını sizin için  inceledik, birçok markanın satışını yapmakta olan Persan muhteşem...

Kapat