İşte size salon duvar boyası için kullanılacak muhteşem ikili

Osmanlı rengi olan marshall kızılcık şerbeti ve krem duvar boyası, ışığın çok fazla aydınlattığı duvarı kızılcık şerbeti ile boyayın, diğer duvarda krem duvar boyasını tercih edin, bu iki rengi kullanmaktan çekinmeyin.

Kızılcık şerbeti ve krem modern salon duvar dekorasyonu

Kızılcık şerbeti duvar boyası önünde kullanılan akçaağaç tv ünitesi ile mekanı farklılaştırın, dikey duvar panosu içinde geçen kızılcık şerbeti tonları ile atmosferi değiştirip şık bir mekan yaratabilirsiniz.Kızılcık şerbeti renginin verdiği derinlik mobilya ve aksesuarların ön plana çıkmasını sağlıyor.Tavanda uygulanan kartonpiyer gizli ışık uygulaması oldukça keyifli bir duvar dekorasyonu sağlamakta.

Marshall osmanlı renklerinden kızılcık şerbeti rengine Muhteşem yüzyıl dizisinde sıkça rastlamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Duvar dekorasyonun'da muhteşem yüzyıl konsepti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

Salon boyaları,salon boyasi,iki renkli duvar modelleri,kızılcık şerbet rengi ile deniz kabuğu renk uyumu,best salon boyasi rengi,iki renk salon boyama,ikili duvar kağıtları,ikili duvar boyaları,ikibin onbeş iç cephe boyaları,iki renkli duvar nasıl boyanır,

BENZER KONULAR

İşte size salon duvar boyası için kullanılacak muhteşem ikili makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“İşte size salon duvar boyası için kullanılacak muhteşem ikili” için 1 yorum

  1. onur diyor ki:

    Tam benim düşündüğüm rekler ve uygulayacağım, üçlü tabloda çok hoşuma gitti tam uyum sağlamış fakat internette aramama rağmen bulamadım marka veya bir ismi varmı yardımcı olurmusunuz.. Teşekkürler..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
osmanli-turasi-dekor-cercev
Duvar dekorasyonun’da muhteşem yüzyıl konsepti

Şimdi duvar dekorun'da padişah tuğraları, padişah kaftanları çok moda, salon duvarınızın gizli kalmış bir bölümünü öne çıkartmak istiyorsanız oval padişah...

Kapat