Salon için ithal duvar kağıtları modelleri örnek uygulamalar

Ev dekorasyonun’da en önemli konu duvar dekorasyonudur. Duvar’da kullanmak istenilen renk ve desenler dekorasyonu olumlu veya olumsuz yönde etkiler salon için ithal duvar kağıdı kullanmak uzun süreli kullanım avantajı ile mantıklı bir karardır.Salon’da ister çiçek desenli isterseniz düz çizgili koyu renk duvar kağıdı ile açık renk düz duvar kağıdı kombine edebilirsiniz.

Öncelikle evimizin giriş bölümünden başlayalım, salon ve giriş arası uzun duvarımıza hareket kazandırmak için doğal yeşil yapraklı duvar kağıdı uygulaması yapabilirsiniz. Kullanılan 14 cm yüksekliğinde beyaz üstü kavisli süpürgelikler duvar kağıdını ön plana çıkarmış.

Dilerseniz salonda sadece ünite arkası için duvar kağıdı uygulaması yapabilirsiniz.Bu uygulamada parlak desenli duvar kağıdı tercih edilmiş. Gümüş simli orta boy göbek desenli duvar kağıdı, bu ve buna yakın modelleri hemen hemen tüm ithal kağıt satışı yapan mağazalarda bulabilirsiniz.

Kahverengi üzerine dairesel yaldızlı duvar kağıdı modern uygulamalar için oldukça keyifli venge rengi mobilya ile uyumlu ithal duvar kağıdı deseni, bu modeli uzun ve büyük duvarda kullanabilirsiniz.

Salon duvar dekorasyonun’da en çok tercih edilen desenlerden biri olan uygulama için açık renkli oturma grubu kullanmanız yeterli ekstra gümüş yaldızlı bir duvar aynası ile duvarrenkleri.com duvar dekorasyonu tamamlanabilir.Salon ithal duvar kağıdı fiyatlarına gelince salonlar standart ölçü üzerinde düşünürsek, 25 – 35 m2 arasında değişmektedir. Salon duvar kağıdı uygulama dahil fiyatı 500 TL ile 750 TL arasında değişir.

Bir önceki yazımız olan Küçük bir evi büyütmek çok kolay duvar dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

salon duvar kağıtları,salon duvar kagidi modelleri,salon duvar kağıdı,salon için duvar kağıdı modelleri,salon için duvar kağıtları,mutfak duvar kağıdı,salon için duvar kağıdı,ithal duvar kağıdı modelleri,salon duvar resmi,Duvar kagıdı modeli,

BENZER KONULAR

Salon için ithal duvar kağıtları modelleri örnek uygulamalar makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Salon için ithal duvar kağıtları modelleri örnek uygulamalar” için 1 yorum

  1. Funda Uslu diyor ki:

    yukardan ikinci duar kagidina bayildim her yerde aradim ama malesef bulamadim bunuda söyleyim ben almanyada kaliyorum bunu bana yollama imkani var mi acaba?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
salonlar-icin-dekor
Trend duvar dekorasyonu moda taş duvar panelleri

Duvar dekorasyonun'da oldukça keyifli bir yenilik duvar dekorasyonları için keyifli bir malzeme duvarlarınız doğallığı yansıtsın Doğal malzemenin sağlamlığını sanatsal bir...

Kapat