Siyah beyaz dairesel desenli ithal duvar kağıtları

Siyah beyaz dairesel desenler’de duvar kağıdı modelleri,duvar kağıdı katalog renkleri arasında en çok sorulan ve aranan kombine duvar kağıdı siyah üstüne beyaz dairesel yaldızlı, beyaz simli dairesel ve geometrik şekiller ile tasarlanmış duvar kağıdı modelleri oldukça moda.

Siyah duvar kağıtları, profesyonel duvar ustaları tarafından uygulama yapılmalıdır.Siyah duvar kağıtlarını diğer duvar kağıdı renklerin’den ayıran dezevantajlı özelliği birleşim yerleri doğru kesimlediğinde mutlaka kağıdın uygulamasın’dan 1 gün sonra ek yerleri ortaya çıkar ve bu uygulamanın geri dönüşü yoktur.

Duvar kağıdı uygulama sonrası mutlaka camlarınızı kapalı tutun, aksi taktirde rüzgar tutkal kuruma süresini hızlandırdığı gibi kağıtta birleşme noktalarının açılmasına neden olur.Duvar kağıdı deseni uygulama sonrası zeminde bulunan tutkaldan dolayı hemen netleşmez duvarrenkleri.com 1 gün sonra desen tamamen yeni haline gelir.

Siyah beyaz duvar kağıtları dairesel ve geometrik desenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Porcelanosa mozaik görünümlü fayans modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

siyah duvar kağıtları,

BENZER KONULAR

Siyah beyaz dairesel desenli ithal duvar kağıtları makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yeni-fayans-modelleri
Porcelanosa mozaik görünümlü fayans modelleri

Mozaik görünümlü fayanslar, Son zamanlar'da banyo duvar dekorasyonun'da moda haline gelen mozaik fayanslar şık tasarımları ile oldukça popüler binlerce mozaik...

Kapat