Trend Yatak başlıkları modelleri

2012 Yatak odası dekorasyonları için ideal hem klasik hem Avangarde yatak odası dekorasyonları ile uyumlu Guetta Art Yatak başlıkları modelleri Özel tasarım ürünlere imza atan Guetta Art firmasına ait muhteşem çift kişilik yatak başlıkları sedef renginden gümüşe beyaz lakeden altın varak renklere kadar istenilen tüm mobilya ve kumaş renk değişikliğini yapabilirsiniz. Türkiye geneli ücretsiz kargo yapılan yatak başlıklarına 1 hafta gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

İşte Guetta art firmasından mükemmel yatak başlık modelleri 

Pembe parlak kadife kumaş döşenmiş bu modelde gümüş varak boya uygulaması yapılmış. Guetta Art Paris modeli

Gümüş varak krem bej rengi kapitone kumaş döşeli Guetta Art Paris modeli bu ürünü 160 cm ve 180 cm hazır baza ile kullanabilirsiniz. Ürün size özel kutusunda kargo edilmektedir.

 

Guetta Art Yatak başlıkları İstanbul iletişim adresi ; Türkiye geneli ücretsiz kargo…

 

Bir önceki yazımız olan Yepyeni mutfak masası örtüleri 2012 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BENZER KONULAR

Trend Yatak başlıkları modelleri makalesi Ana Sayfa ve Ev Dekorasyonu ve yatak başlıkları kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Trend Yatak başlıkları modelleri” için 5 yorum

 1. Eda horgel diyor ki:

  Pembe yatak başlığına bayıldım Ankara’ya gönderim yapiyormusunuz

 2. senem diyor ki:

  Ürünlerin fiyatı hakkında da bilgi verebilir mi siniz?Bu ürünlerin satış yeri istanbul da nerede acaba gidip görme şansımız var mı?Teşekkürler.

 3. duvarrenkleri diyor ki:

  Merhaba ; Senem hnm Guetta art yatak başlıklarına İstanbul Bahçeşehir mağazasından ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için http://www.guettaart.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 4. duvarrenkleri diyor ki:

  Merhaba Eda hnm Guetta yatak başlıkları Türkiye geneli ücretsiz kargo yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için http://www.guettaart.com adresini ziyaret ediniz.

 5. sanem sema diyor ki:

  bunlar harika oluyor.batılı modası yine gösterdi marifetlerii….

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Taşlı dekoratif lale
Yeni Tasarımlar İle Hazırlanan Dekoratif Ürünler

yeni dekoratif ürünler tasarımlar ürünler en güzel seçimlerle Yeni tasarımlar ile üretilen ve dekorasyonlarınıza gerçekten muazzam kazançlar sağlayabilecek birbirinden değerli...

Kapat