Yatay ve dikey çizgili ev duvar kağıdı modelleri yeni

İthal çizgili duvar kağıtları, genellikle büyük salon ve odalar için kullanılmalıdır.Bunun sebebi ise çizgiler alanı daraltır duvar dekorasyonu için size kısıtlı imkanlar sunar çizgili duvar kağıdı ile çok desenli aksesuarları kullanamazsınız.

Mutfaklar için dikey çizgili duvar kağıdı sadece tek bir duvarda renkli çizgili duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Dikey çizgiler dekorasyona hareket kazandırır.Gri ve grinin koyu tonları üzerine sarı ince çizgiler oldukça modern bir tasarım yaratmış.

Salon ve oturma odaları için siyah gümüş kalın dikey çizgili duvar kağıtları beyaz deri oturma grubu ve beyaz lake yemek odası veya ünitesi arkaplanında kullanılabilir.Aydınlatmanızı doğru biçimde ayarlarsanız gümüş çizgilerin parlaklılığını odanızı yansıtabilirsiniz.

Yatak odasında kahve, açık mavi, koyu sarı ve yeşil renklerin tamamını tek bir duvar kağıdında toplayın, bu renk kombinasyonu sayesinde tüm dekorasyon renklerini aynı çatı altında toplamanız mümkün.

Sömine duvar arkası bu sezon tüm yeni duvar kağıdı kataloglarında bulunan yatay kalın çizgili krem, kahve ve bordo ince çizgili ithal kağıtlar oldukça gösterişli yatay kağıtları kullanmaktan korkmayın önemli olan doğru aksesuarlar ile duvar dekorasyonunu tamamlamak.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş kampanya boyanabilir dekoratif ev duvar kağıtları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

cizgili duvar boyama,kalın çizgili duvar kağıtları,kalın duvar kağıdı modelleri,çizgili duvar kağıdı modelleri fiyatları,duvar kağıtlı mutfaklar,kalın çizgili yolluk modelleri,serpa duvar çizgili kağıtları,yatay çizgili boya nasıl yapılır,yatay çizgili duvar kağıtları,

BENZER KONULAR

Yatay ve dikey çizgili ev duvar kağıdı modelleri yeni makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
cicekli-koctas-duvar-kagidi
Koçtaş kampanya boyanabilir dekoratif ev duvar kağıtları

Koçtaş mağazaların'da satın alabileceğiniz ev duvar kağıdı modelleri en uygun fiyatlar koçtaş'ta desenli yada düz renk seçenekleri ile ucuz fiyata...

Kapat