çiçek desenli ithal duvar kağıdı örnekleri

çiçek desenli duvar kağıtları

Çiçek desenli duvar kağıtları ; Çiçek desenli duvar kağıtları en çok tercih edilen duvar kağıdı modelidir.Çiçek deseni duvara hareketlilik katmakla beraber mobilya kumaşı doğru seçildiğin’de bir bütünlük sağlar.Çiçek desenleri oldukça geniş bir çeşittir, büyük yaprak ve gül desenleri, sonbahar renkleri ile süslenmiş ithal duvar kağıdı modelleri, küçük ve büyük boyutlar’da çiçek desenleri üretilmektedir.Duvarın boyuna ve kullanmak istediğiniz alana göre model ve renk seçimi yapılmalıdır.

Çiçek desenli duvar kağıdı’nın düz renk duvar kağıdı ile kombinasyonu

Çiçek desenli duvar kağıdı genellikle katalog seçimin’de mutlaka içinde mevcut olan düz bir renk ile kombine edilir. Çoğu ithal duvar kağıdı kataloğun’da bulunan renk kombinasyonları size fikir verir.Çiçek deseni seçilen duvar kağıdı uzun duvar’da düz renk ise ufak ve girintisi fazla olan duvar’da uygulanmalıdır, girintisi çok olan duvar’da çiçek deseni kullanmak zordur desen devamlılığı sağlanmaz.

Çiçek desenli duvar kağıtları örnek resimler

restaurant ithal duvar kağıtları

 

salon çiçek desenli duvar kağıdı

büyük çiçek desenli duvar kağıdı

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan grandeco ithal duvar kağıdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


BENZER KONULAR

çiçek desenli ithal duvar kağıdı örnekleri makalesi Ana Sayfa ve duvar kağitlari ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“çiçek desenli ithal duvar kağıdı örnekleri” için 2 yorum

  1. buse diyor ki:

    çok güzel

  2. ilk kar tanesi diyor ki:

    çok hoş

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
siyah trend duvar kağıtları
grandeco ithal duvar kağıdı

Grandeco ithal duvar kağıtları; Belçika firması olan grandeco duvar kağıdı konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.10 yıl garantili olan...

Kapat