Duvar dekorasyonu yeni fırça darbeleri ile farklı dekorlar

Real iç dekorasyon ; İç duvar dekorasyonun’da olabildikçe koyu ve zengin görünümlü, yaldız sim gibi renkler tercih edilir.Bu duvar dekorasyonun’da mat mobilyalar ile parlak duvar boyası kullanılır.Ancak mat ve parlak renklerin yan yana kullanılması için her iki renginde birbirine yakın soft renkler olması önemlidir.
Slow duvar dekorasyonu ; Bu türden duvar dekorasyonun’da belirgin ancak, keskin olmayan bir renk tonu kullanılır Duvar ve pencere renkleri birbirine yakın tonlar kullanılarak dekore edilir.
Tension duvar dekorasyonu ; Beyaz duvar boyası rengi bu dekorasyonda ön plana çıkar, Keşişen duvar kenarları sonrası, sadece tek bir duvar’da fıstık yeşili renk kullanılabilir.Duvar dekoronu ön plana çıkarmak için beyaz eskitilmiş çerçeveli tablolar kullanılır.
Addition duvar dekorasyonu ; Parlak ve pembe tonların hakim olduğu, çizgili ve dairesel duvar dekorasyonu, bu tür dekorasyon uygulaması için, düz ve desenli duvar kağıtları karşılıklı duvarda kullanılır.Pembe ve beyaz renklerin mobilya ile uyumu sayesinde hoş bir atmosfer yaratılır.
Transition duvar dekorasyonu; Her odaya ayrı duvar boyası rengi ile boyamak yerine, birbiriyle kombinasyon sağlayan renkler tercih edilir.Sade renkler’den oluşan renk paleti kullanılır.
Duvar dekorasyonu, duvar boya renkleri, duvar dekorasyon ipuçları

Bir önceki yazımız olan El yapımı modern ve klasik duvar saatlari yeni trend başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu Aramaları:

duvar dekorasyon,fırça darbeli duvar,duvar dekorlari,duvarda firca darbesi deseni,pencere dekorasyonu,

BENZER KONULAR

Duvar dekorasyonu yeni fırça darbeleri ile farklı dekorlar makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
k'lock-yeni-duvar-saatleri
El yapımı modern ve klasik duvar saatlari yeni trend

K'lock markası tarafından İstanbul armutlu'da ; Üretilmekte olan yetenekli tasarımcıların bir araya gelerek oluşturduğu el işi modern ve klasik duvar...

Kapat